سرور مجازی

سرور مجازی اختصاصی

ميزباني وب

سرور مجازي(VPS) يا Virtual Private Server ارائه شده توسط دات استار بطور مداوم و 24 ساعته با UPTIME بيش از  99.9% توسط  خطوط پر سرعت فيبر نوری به اينترنت وصل بوده و کنترل کامل آن در اختيار مشتری است. سرورهاي مجازي با سيستم عامل ویندوز و يا لینوکس ارائه می شوند.

- فناوری سرورهای مجازی، سخت‌افزارهای یک سرور  را بین چند کاربر تقسیم‌بندی می کند و هر کاربر توسط یک سیستم عامل مستقل و جداگانه قادر به مدیریت سرور مجازی (VPS) خود خواهد بود. در فناوری VPS ها سخت‌افزار اختصاص داده شده به هر کاربر واقعی و قابل مشاهده از طریق سیستم عامل جداگانه خود خواهد بود.

- Web Server, Users Mail Server ، DNS Server ، نصب و پاک کردن کلیه برنامه‌ها، DLL ها ، Component ها، Object ها و ... بطور کامل در کنترل کاربر می‌باشد. همانطور که از طریق Remote Desktop Connection می‌توان یک سرور اختصاصی را کنترل نمود هر VPS نیز از طریق Remote Desktop Connection قابل مدیریت و مشاهده می‌باشد.

- تفاوت بین سرور مجازی و اختصاصی فقط در نحوه استفاده از سخت افزار یک سرور می‌باشد. سرور مجازی مناسب شرکتها و افرادی است که میزبانی وب (Web Hosting) سایتهای شخصی و یا غیر شخصی را با صرف هزینه‌ایی کمتر از سرور اختصاصی در اختیار و مدیریت دارند.

سرورهای مجازي در بزرگترين مراکز اطلاعات (Data Center)درآلمان و آمريكاي شمالي ارائه می شوند.

-- قیمت سرورهای مجازی به صورت سالیانه و ماهیانه با می باشد، با انتتخاب پرداخت ساليانه مي توانيد از تخفيف هاي ويژه اي برخوردار شويد.

-- نرم افزارهای مورد نیاز اضافه شامل کنترل پنل ها، ایمیل سرورها، آنتی ویروس ها و ... با توجه به قیمت جهانی مندرج در سایتهای مذکور و مورد درخواست مشتری محاسبه خواهد شد.

-- پشتیبانی رایگان شامل بالا بودن سرورها به صورت 99.5%، مانیتورینگ سرورها و پشتیبانی از طریق ایمیل به صورت شبانه روزی می باشد. برای پشتیبانی بیشتر با ما تماس حاصل نمائید.

در صورت نياز به اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد.

  • پائين ترين قيمت ها
  • تخفيف براي پرداخت ساليانه
  • ارائه خدمات ويژه در صورت درخواست