میزبانی وب ویندوز

سرویسی که یک روز هست و یک روز نیست بهتر است اصلا نباشد. قدرت بلامنازعه ارائه خدمات در شبکه وب، ناشی از دائمی بودن آن است. عبارت معروف 365*7*24 ، شعار کلیدی دوران طلایی وب است و این شعار محقق نمی ‏شود مگر آنکه بستری که خدمات خود را بر آن بنا می ‏کنید، خود عامل به آن باشد. شکی نیست که کیفیت خدمات هاست ( هاستینگ ) و پست الکترونیک حساس ترین موردی است که مستقیما در کیفیت خدمات عرضه شده بوسیله پایگاه وب شما، تاثیر می‏ گذارد. خدمات ميزبانی ما، با بهره گرفتن از آخرين تکنولوژی های روز دنيا در عرصه شبکه و با تکيه بر استاندارد های معتبر بين المللی این امکان را برای شما فراهم می کند که به سهولت به معرفی محصولات و خدمات خود در اينترنت بپردازيد. استفاده از سرور های قدرتمند واقع در مشهورترین دیتا سنترهای دنیا The Planet، شبکه پر سرعت، پشتيبانی آنلاین، کادر فنی متخصص دلایلی هستند که همکنون هزاران وب سايت معتبر ايرانی، ما را بعنوان میزبان خود برگزیده اند.

سرويسهاي ميزباني وب فن افزار با تضمين دسترسي (Uptime) حداقل 99.9% ارائه مي گردند.
سرويس اختصاصي Watch Dog محتويات سايت شما را از هرگونه تغييرات ناخواسته محافظت خواهد كرد.
سرويسهاي ميزباني وب فن افزار علاوه بر دسترسي وب، شامل سرويس پست الكترونيك(نامحدود) و سرويس انتقال فايل-FTP نامحدود نيز مي باشند..
سرويسهاي ميزباني وب فن افزار با جديدترين نسخه كنترل پنل Parallels Plesk‌ارائه مي گردند.
علاوه بر پشتيبان گيري لحظه اي، اطلاعات شما بصورت هفتگي بر روي سرور دوم شركت نيز (در يك ديتاسنتر ديگر با فاصله جغرافيائي دور) پشتيبان گيري خواهند شد.

24x7x365 پشتيباني

پشتيباني 24 ساعته در هفت روز هفته و در تمام روزهاي سال

امنيت

سرويس اختصاصي Watch Dog محتويات سايت شما را از هرگونه تغييرات ناخواسته محافظت خواهد كرد.

تهيه پشتيبان شبانه

علاوه بر پشتيبان گيري لحظه اي، اطلاعات شما بصورت شبانه بر روي سرور دوم شركت نيز (در يك ديتاسنتر ديگر با فاصله جغرافيائي دور) پشتيبان گيري خواهند شد.

کنترل پانل plesk

سرويسهاي ميزباني وب فن افزار با جديدترين نسخه كنترل پنل Parallels Plesk‌ ارائه مي گردند.